KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11743166
nr 1174 3166
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Etsning, 7/25, signerad, daterad 1965. 19,5x19,5 cm
Kondition: Med dedikation
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 april 2018
kl 19:35:18
8/4 16:19:47
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström